Giriş Yap
Üye Girişi Yap
Kullanıcı Adı:
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
E-Mail :

Burslar

ÖZEL MECİDİYEKÖY YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI
Yurt Adı: : ÖZEL MECİDİYEKÖY YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI 
Kapasite : : 130 
Yetkili : : Deniz Ergün GÜRSOY 
Telefon : : 0212 216 30 63 
GSM : : 0507 703 11 30 
Adres : : Mecidiyeköy, Yoncalı Sok. No:11 Şişli / İSTANBUL 
İl / İlçe : ISTANBUL - ŞİŞLİ
Web : : www.pembekonak.com 

Video - Tüm Videolar

Etkinlikler

Açıklama

          Kızınızı teslim edeceğiniz Yurdun; Kurucusunu tanıma hususunda göstereceğiniz hassasiyete yürekten katıldığımızı, taktir ettiğimizi öncelikli olarak ifade etmek istiyoruz.
          Kızlarımızı kime teslim edeceğiz? Sektörün, ilk özel kurumlarından biri olmamız hasebi ile özel öğrenci yurtlarına aşinalığın henüz yerleşmediği 1998 yılında, kız öğrencisini, kendi kızı gibi gören ve öyle kabul eden, güzide bir özel, vakıf, üniversitesi rektör yardımcısının, telefonla bizzat arayıp bize yönelttiği soru bu idi.
          1998 yılında, bir yığın resmi belgeler içeren bir sunum dosyasına üst kapak yaptığımız cevabi yazımızın ilgili paragrafını, yaklaşık 17 yıl sonra, noktasından virgülüne birebir aşağıya koyuyoruz.
          Hizmet sektöründe, yıllardan beri değişik iş kollarında faaliyetlerini sürdüren, Hizmet kelimesinin anlamını en iyi bilen ve bu kavram üzerinde ülkemiz standartlarının üzerinde bir çizgiyi yakalamış çağdaş bir ekibin yönetiminde olan, Valilik makamı denetiminde bulunan, Modern, Çağdaş, İlkeli bir kuruma.
          Bu gün ise, özel sektör firması olarak, yüksek öğrenim görmekte olan kız öğrencilerimize barınma hizmetlerinin sağlanması alanında faaliyette bulunan kurumumuzu 1998-1999 öğretim yılında hizmete sokup, bugünlere getirebilmiş olmanın haklı gururunu değerli eğitimci dostlarımızla, güçlü ve etkili bir dayanışma içinde birlikte yaşıyor, siz değerli öğrenci ve velilerimize 17 yıldır el-ele, gönül-gönül'e hep birlikte yaşattırıyoruz.

Galeri/Video

Ulaşım/Harita

Avantaj/Etkinlik

          Neden Biz?

          Anadolu'nun çeşitli kentlerinden gelen çocuklarımıza sıcak bir ev ortamı sağladığımız için, 40'a yakın personelimizle öğrencilerimizin 24 saat hizmetinde olduğumuz için,Gece rahatsızlık geçiren çocuklarımız için 2 araç ve 3 personel tahsis ederek yardımcı olduğumuz için,Öğrencilerimizin okullarında %98 oranında başarılı olmasını sağlıyacak ortamı yarattığımız için,Neden Biz? Yurtlarımızın gece gündüz güvenliği için 8 eleman tahsis ettiğimiz için,Temizlik ve hijyeni 1. derecede görev olarak belirlediğimiz için,Öğrencilerimizin spor yapmasına olanak sağladığımız için,Öğrencilerimiz ve velilerimizle uyum içinde tam bir aile ortamı sağladığımız için,Kayıt yenileme ortamında %80 kayıt yenilemek suretiyle,öğrencilerimizin mezuniyet diplomalarının sevincini birlikte paylaştığımız için.

 

Yorumlar

Sanaltur


Burslar
İnönü Ünversitesi Vakfı Tarafından Burs Verilecektir
CBÜ Yükseköğrenim Vakfı Öğrenci Bursu
Burs veren kurum ve kuruluşlar
TESYEV BURSU 2013 - 2014
GÜBRETAŞ Eğitim Bursu
Tüm Burslar
Haberler
Çağ Üni. Araştırma Görevlisi İlanı
İnönü Üni. Öğretim Üyesi Alım İlanı
Harran Üni. Öğretim Elemanı İlanı
Vakıflar Genel Müdürlüğü Yükseköğretim Burs Yönetmeliği
Bozok Üniversitesi Öğretim Elemanı İlanı
Tüm Haberler
YurtPark Kurumsal Makalelerimiz
Neden Özel Yurtları Tercih Etmelisiniz - 1
Neden Özel Yurtları Tercih Etmelisiniz - 2
Yurt Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli - 1
Yurt Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli - 2
Yurt tanıtımınız için neden sitemizi seçmelisiniz
Tüm Makaleler
© 2013 Copyright Yurtpark.Net