Giriş Yap
Üye Girişi Yap
Kullanıcı Adı:
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
E-Mail :

Burslar

Evim Kız Öğrenci Konağı
Yurt Adı: : Evim Kız Öğrenci Konağı 
Kapasite : : 30 
Yetkili : : Sadettin Özdirikman 
Telefon : : 216 4498070 
GSM : : 532 4272107 
Adres : : Rasimpaşa Mahallesi İskele Sokak No.70  
İl / İlçe : ISTANBUL - KADIKÖY
Web : : www.evimkok.com 

Video - Tüm Videolar

Etkinlikler

Açıklama

Konağımızın Anadolu yakasının merkezinde, Kadıköy vapur iskeleleri ile şehir içi ve şehir dışı tüm toplu taşıma araçlarına 600 metre mesafede bulunması ile konuklarımız gerek Anadolu gerekse Avrupa yakalarındaki çoğu üniversitelere kolayca 10 – 45 dakika gibi bir zaman dilimleri içinde ulaşırlar.

Konağımızın tahminen 1870 yılında Haydarpaşa Tren İstasyonu ile Bağdat arasında yapılması tasarlanan tren yolu inşaatı döneminde yapıldığı bilinmektedir.  
   
  İlerleyen yıllarda yapı onarılamayacak duruma geldiği için Özdirikman ailesi 2000 yılında binayı yıkarak yeniden günün deprem şartnamelerine uygun betonarme olarak ve dış cephesini de tamamen eski görünümünde inşa ettirmiştir.  
   
  Konağımızda, konuklarımızın temel ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri bütün hizmetlerin yanı sıra verimli ders çalışabilmeleri ve eğitimde başarılı olmaları için gerekli her türlü olanak düşünülmüştür.  
   
  Konağımızda 24 saat bayan görevliler hizmet etmektedir. Ayrıca bina girişi ile bina içi (büro, otuma salonu, spor salonu ile etüt salonları) ve arka bahçe güvenlikleri kamera sistemi ile kontrol altındadır.  
   
  Konağımızın çarşı, pazar gibi marketlere, çeşitli lokantalar ile dükkanlara, sinema, tiyatro ve alış veriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde olması konuklarımızın günlük sosyal ihtiyaçlarını kolayca teminini sağlar.  
   
  Konağımızda toplam (12) adet tek, (9) adet çift kişilik oda vardır ve konuk kapasitemiz 30 dur.  
   
 
Odalarda, her konuk için bir adet ahşap mobilya yatak başlıklı sandıklı yatak bazası ve yaylı tam ortopedik yatak, lambalı komidin, yatak koruyucusu (alez), yastık, ahşap mobilya 2 kapaklı 3 çekmeceli elbise dolabı, ışıklı ahşap mobilya çekmecesi kilitlenebilir çalışma masası, ahşap moble kitaplık raf, sandalye, kablolu ve kablosuz internet bağlantısı ve minibar ile telefon  (Çift kişilik odalarda bir adet minibar ve bir adet telefon) bulunur.

Odalar, haftada iki (2) gün; tuvalet, banyo ve binanın bütün ortak kullanım alanları (, v.b.) ise, her gün olmak üzere belirlenen bir program çerçevesinde görevliler tarafından temizlenir. Her katta; kabinli ortak tuvalet ve banyo bulunur.  
   
  Konağımızın ortak kullanım alanında Oturma (TV) salonu, Mutfak ile Yemek salonu, Spor salonu, yedi (7) şer kişi kapasiteli iki (2) adet Etüt salonu bulunur.  
   
  Konağımız 24 saat merkezi sistem ile ısıtılır ve sıcak su saat 06:30 ile 23:30 arasında konuklarımızın hizmetine sunulur  
   
  Not: Sıcak su 24 saat mevcut olmasına karşılık saç kurutma makinesinin sesinden dolayı bu kural konuklarımızın isteği üzerine uygulamaya konmuştur.  
   
  Etüt salonlarında klima 24 saat konuklarımızın hizmetindedir.

Galeri/Video

Ulaşım/Harita

Avantaj/Etkinlik

Yorumlar

Sanaltur


Burslar
İnönü Ünversitesi Vakfı Tarafından Burs Verilecektir
CBÜ Yükseköğrenim Vakfı Öğrenci Bursu
Burs veren kurum ve kuruluşlar
TESYEV BURSU 2013 - 2014
GÜBRETAŞ Eğitim Bursu
Tüm Burslar
Haberler
Çağ Üni. Araştırma Görevlisi İlanı
İnönü Üni. Öğretim Üyesi Alım İlanı
Harran Üni. Öğretim Elemanı İlanı
Vakıflar Genel Müdürlüğü Yükseköğretim Burs Yönetmeliği
Bozok Üniversitesi Öğretim Elemanı İlanı
Tüm Haberler
YurtPark Kurumsal Makalelerimiz
Neden Özel Yurtları Tercih Etmelisiniz - 1
Neden Özel Yurtları Tercih Etmelisiniz - 2
Yurt Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli - 1
Yurt Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli - 2
Yurt tanıtımınız için neden sitemizi seçmelisiniz
Tüm Makaleler
© 2013 Copyright Yurtpark.Net