Giriş Yap
Üye Girişi Yap
Kullanıcı Adı:
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
E-Mail :

Burslar

Kule Rezidans
Yurt Adı: : Kule Rezidans 
Kapasite : :  
Yetkili : :  
Telefon : : 444 58 53 (KULE) 
GSM : :  
Adres : : Karataş mah. 400 Nolu Cad. Oska Eğlence Merkezi Şahinbey/Gaziantep 
İl / İlçe : GAZİANTEP - ŞAHİNBEY
Web : : http://www.kulerezidans.com 

Video - Tüm Videolar

Etkinlikler

Açıklama

Hakkımızda
 
Gaziantep’in yükselen firması OSKA Grup bünyesinde yerini alan Kule Rezidans yönetimi , personeli ve hizmet kalitesiyle , alışagelmiş standartları geride bırakarak , yılların tecrübesini sizlere sunuyor.
 
Hizmet sektöründe yüksek standartlara ulaşmayı prensip edinerek , güven ve iyi görünüşe önem veren , profesyonel kadrosuyla sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak düzeyde konfora , kaliteye düzgün işleyen iç yapıya önem verir. Size aile sıcaklığını ve huzurunu yaşatır.
 
Rezidansımız şehir merkezinde olup , havaalanına 9 kilometre uzaklıktadır. Gaziantep Üniversitesi’ne 2 km. Zirve Üniversitesi’ne 8 km. ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ne 12 km. uzaklıktadır. Bayan öğrencilerimize yönelik yapılan rezidansımız her olasılığı düşünüp rahatlığı ve konforu bir arada yaşatıyor.
 
Kule Rezidans size kafeterya , mini market , restaurant , kuaför , terzi , yüzme havuzu , sıcak jakuzi havuzu , Türk hamamı , sauna , çamaşır yıkama odası , oda temizliği ve posta/paket hizmetleri sunuyor.
 
Vizyonumuz
Eğitim yaşamını kolaylaştırmak için tüm imkanları elde edilir hale getirmek.
 
Misyonumuz
 
Ebeveynlerimizin bize gösterdikleri güvene , inanca layık olmak , biricik çocuklarımıza karşı ailelerinin aynası olabilmektir.Çünkü çocuklarınız artık bizim çocuğumuzdur.Sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının önemli bir parçası olarak , sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği , hoşgörünün , paylaşmanın , yardımlaşmanın kısaca birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.
 
 

Galeri/Video

Ulaşım/Harita

Avantaj/Etkinlik

Konforlu Odalar

Konforunuz için özel tasarımcılar tarafından dizayn edilen odalarınızda rahatınız için konumlandırılan ; iklimlendirmeden , kartlı enerji tasaruflu kartlarınıza kadar herşey düşünüldü. Tabi rahatınız kadar bizim için güvenliğinizde önemliydi ve bina donanımında yangın ve duman sensörleri acil çıkış kapıları da kule rezidans donanımında yer aldı.

 

24 Saat Resepsiyon & Lobi

Günün her saati olası isteklerinizi resepsiyonunuza bildirebilir , misafirleriniza lobinizde bi kahve ısmarlayabilirsiniz.

Wi - Fi 

Kişiye özel kablosuz internet ağının tadını çıkarabileceğiniz rezidans alanları.Size özel sunulan şifre ile kişiye özel ağ sunarken yüksek hızda kullanım sağlanır.

TV  - ANTEN

Size özel sunulan yüksek kaliteli yayın ile istediğiniz kanalı yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

 

Güvenlik

Güvenlik olarak tam donanımlı bir bina yapısının yanında 7/24 bina iç ve dış güvenliğini sağlayan profesyonel güvenlik personelimiz ve güvenlik kameraları ile bütün detaylar düşünüldü.

 

Fitnes

Ücretsiz sunulan bir hizmet daha ; Fitness. Formda bir vucüt ve en önemlisi sağlıklı bir yaşam için gereken spor ihtiyacınızı rezidansımızda sınırsız olarak giderebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Sanaltur


Burslar
İnönü Ünversitesi Vakfı Tarafından Burs Verilecektir
CBÜ Yükseköğrenim Vakfı Öğrenci Bursu
Burs veren kurum ve kuruluşlar
TESYEV BURSU 2013 - 2014
GÜBRETAŞ Eğitim Bursu
Tüm Burslar
Haberler
Çağ Üni. Araştırma Görevlisi İlanı
İnönü Üni. Öğretim Üyesi Alım İlanı
Harran Üni. Öğretim Elemanı İlanı
Vakıflar Genel Müdürlüğü Yükseköğretim Burs Yönetmeliği
Bozok Üniversitesi Öğretim Elemanı İlanı
Tüm Haberler
YurtPark Kurumsal Makalelerimiz
Neden Özel Yurtları Tercih Etmelisiniz - 1
Neden Özel Yurtları Tercih Etmelisiniz - 2
Yurt Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli - 1
Yurt Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli - 2
Yurt tanıtımınız için neden sitemizi seçmelisiniz
Tüm Makaleler
© 2013 Copyright Yurtpark.Net