Giriş Yap
Üye Girişi Yap
Kullanıcı Adı:
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
E-Mail :

Burslar

Yurt tanıtımınız için neden sitemizi seçmelisiniz

Yurt tanıtımınız için sitemizi seçip seçmemekle ilgili hala tereddütleriniz varsa, kendi tanıtımınızı yapmakta ekibinizi yeterli buluyor, tüm çalışmaları yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Elbette işletmeniz için yaptığınız web sitesi yatırımları, hazırladığınız içerikler ve reklam çalışmalarınız, özel yurt arayışında olanlara ulaşmanızda kayda değer başarılar sağlayacaktır. 

Bununla birlikte, yalnızca yurt arayışından dolayı değil, pek çok konuda yardım almak üzere sitelerimize gelen, öğrenim hayatlarının çeşitli safhalarında bizleri referans olarak kabul etmiş bir öğrenci kitlesine, bizlerde olumlu referans olabilmek adına, bu alanda başarılı olan özel öğrenci yurtlarının sitemizde yer almalarından memnuniyet duyarız. Web sitemiz, düzenli ziyaretçilerinin kullanım alışkanlıklarına ve ilgi alanlarına göre düzenlenmiş, zaman içersinde ihtiyaçlara göre şekillendirilmiştir.  Sitemizde yer verdiğimiz içerikler (sizin tanıtımlarınız) bizlerin öğrencilere tavsiye etmekte olduğumuz diğer içeriklerle birlikte değerlendirilirler.

İnternet kullanım alışkanlıklarına göre insanların geneli arama motorlarını bir hizmet veya ürünü araştırıp, bulmak için kullanarak sitelere erişirler. Arama motorları üzerinden veya reklamlar aracığıyla sitenize gelen kullanıcıların sizin hizmetlerinizle, kendilerini ilişkilendirebilmek için, alternatif 4 ile 7 arasında siteyi ziyaret ettikten sonra, alternatiflerden birinde karar kılmamışlarsa, yapacakları 2., 3. ve hatta 4. ziyaretlerinde alıcınız olma potansiyeline sahip olurlar. İnternet aracılığıyla yapılan pazarlama faaliyetlerinde ve hizmet sunumlarında referans bir site aracılığıyla diğer bir siteye yönlendirilmek, bu ara ziyaretlerin sayısını azaltır ya da ekstra araştırmaya gerek kalmayacak bir güven duygusu oluşur.

Her ne kadar pek çok işlemi internet ortamına taşıyabildiğimiz bir çağda olursak olalım, insanlar bildikleri, güvendikleri kişi veya ara birimlerin, referanslarından olumlu veya olumsuz etkilenme eğilimini hala sürdürmektedirler. Bu anlamda özel yurt işletmecilerinin ve yöneticilerinin, internet ortamında paylaşılmış olan şikayetler almışlarsa konuyu takip ederek, şikayetçi olan kişilerin mağduriyetini gidermek üzere iletişime geçmelerini, olumsuz yorumları, web ortamında cevaplandırmalarını öneririz.


YURTPARK.NET

Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları Sitesi

Video - Tüm Videolar

Etkinlikler


Burslar
İnönü Ünversitesi Vakfı Tarafından Burs Verilecektir
CBÜ Yükseköğrenim Vakfı Öğrenci Bursu
Burs veren kurum ve kuruluşlar
TESYEV BURSU 2013 - 2014
GÜBRETAŞ Eğitim Bursu
Tüm Burslar
Haberler
Çağ Üni. Araştırma Görevlisi İlanı
İnönü Üni. Öğretim Üyesi Alım İlanı
Harran Üni. Öğretim Elemanı İlanı
Vakıflar Genel Müdürlüğü Yükseköğretim Burs Yönetmeliği
Bozok Üniversitesi Öğretim Elemanı İlanı
Tüm Haberler
YurtPark Kurumsal Makalelerimiz
Neden Özel Yurtları Tercih Etmelisiniz - 1
Neden Özel Yurtları Tercih Etmelisiniz - 2
Yurt Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli - 1
Yurt Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli - 2
Yurt tanıtımınız için neden sitemizi seçmelisiniz
Tüm Makaleler
© 2013 Copyright Yurtpark.Net